Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 "2025-2027 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 292 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85 бабының 3 тармағына, 91 бабының 3 тармағына, 94 және 96 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 287 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 281 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 724 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 280 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі - 49 002 мың теңге;
2) шығындар – 123 085,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 33 798,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 798,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 245 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 19 июня 2025 года № 292
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 245 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91, статьи 94 и 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025 - 2027 годы", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестамакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 287 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 281 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 1 724 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 280 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 002 тысяч тенге;
2) затраты – 123 085,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 798,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 798,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;