Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 маусымдағы № 349 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3)-тармақшасына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би ауданы әкімдігінің "Әйтеке би аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әйтеке би аудандық жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 50 (елу) пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Сейлханов

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 30 июня 2025 года № 349
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку в размере 50 (пятидесяти) процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Айтекебийский районный молодежный ресурсный центр" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел внутренней политики" акимата Айтекебийского района из местного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2025 года.
Председатель Айтекебийского
районного маслихата
Б. Сейлханов