Ақтөбе қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 14 "Ақтөбе қаласында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 294 шешімі
Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қаласында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8334 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша, қосымшасының тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "жұмсаған" сөзі "жұмсалған" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының төрағасы
А. Даржанова

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 24 апреля 2023 года № 14 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 мая 2025 года № 294
Маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 24 апреля 2023 года № 14 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в городе Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8334) cледующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения, в заголовке и по всему тексту приложения на казахском языке слово "жұмсаған" заменить словом "жұмсалған", текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Актобе А. Даржанова