"Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтөбе облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Аңсар" ақпараттық талдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 162 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 229 шешімі
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 162 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтөбе облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Аңсар" ақпараттық талдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарына сәйкес түзету коэффициентін есепке алмағанда, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтөбе облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Аңсар" ақпараттық талдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жүз пайыз мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Сүйінтаева

О внесении изменения в решение Актюбинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 162 "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Информационно аналитический центр "Ансар" государственного учреждения "Управление по делам религий Актюбинской области", финансируемых из местного бюджета"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 июня 2025 года № 229
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 162 "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Информационно аналитический центр "Ансар" государственного учреждения "Управление по делам религий Актюбинской области", финансируемых из местного бюджета" следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Информационно аналитический центр "Ансар" государственного учреждения "Управление по делам религий Актюбинской области", финансируемых из местного бюджета в размере ста процентов, без учета поправочного коэффициента в порядке и условиях определяемым местным исполнительным органом Актюбинской области.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева