"Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 113 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 223 шешімі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 болып тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімінің қосымшасында:
Ойыл ауданы бойынша:
Ойыл ауылдық округі бойынша - 262-жолы "Екпетал ауылы" алып тасталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева

О внесении изменения в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение Актюбинского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 27 июня 2025 года № 113 и решение Актюбинского областного маслихата от 27 июня 2025 года № 223
ПОСТАНОВЛЯЕТ и РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение Актюбинского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3378) следующее изменение:
в приложении к совместному постановлению акимата и решению маслихата:
по Уилскому району:
по Уилскому сельскому округу - строку 262 "село Екпетал" исключить.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Председатель областного маслихата Г. Суентаева