2026-2028 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 214/53-8 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 7-бабының 1- тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджет туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 859,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 237,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 90 622,0 мың теңге;

О бюджете села Тайтобе на 2026–2028 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 18 декабря 2025 года № 214/53-8
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 859,0 тыс. тенге, в том числе: налоговые поступления – 13 237,0 тыс. тенге; поступления трансфертов – 90 622,0 тыс. тенге;

2) шығындар – 103 859,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджет түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен 90 622,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.

2) расходы – 103 859,0 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо операций с финансовыми активами – 0,0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тыс. тенге.
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Тайтобе на 2026 год предусмотрена субвенция из городского бюджета в сумме 90 622,0 тыс. тенге.