Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Бурабай ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына жолақысын төлеу жөніндегі жеңілдік белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 тамыздағы № а-8/306 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 8С-34/5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Заңының 13-бабына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Бурабай ауданы азаматтарының келесі санаттарына тегін жолақы түрінде жеңілдік белгіленсін:
1) жасына байланысты зейнеткерлерге;
2) екінші және үшінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға;
3) басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне;
4) Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарларын жоюға қатысқан адамдарға.
2. Қаржыландыру көзі Бурабай ауданының бюджеті болып анықталсын.
3. Осы бірлескен Бурабай ауданы әкімдігінің қаулысы және Бурабай аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Садықов
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова

Об установлении льготы по оплате проезда отдельным категориям граждан Бурабайского района на общественном транспорте (кроме такси)
Совместные постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 27 августа 2025 года № а-8/306 и решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2025 года № 8С-34/5
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить льготу в виде бесплатного проезда на общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям граждан Бурабайского района:
1) пенсионерам по возрасту;
2) лицам с инвалидностью второй и третьей групп;
3) ветеранам боевых действий на территории других государств;
4) лицам принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции.
2. Определить источником финансирования бюджет Бурабайского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Бурабайского района и решение Бурабайского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Садыков
Председатель Бурабайского
районного маслихата М.Нурпанова