Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-31/2 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 8С-39/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-31/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 054 868 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 579 607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 656 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 443 605 мың теңге;
2) шығындар – 6 088 034,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-119 259) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 35 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 154 647 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 86 092,2 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-86 092,2) мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуге 92 647 мың теңге сомасында есепке алынсын.";
11-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11-1. 2025 жылдың 1 қаңтарында қалыптасқан жағдай бойынша аудандық бюджетте 33 166,8 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының төрағасы Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 8С-31/2 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20 июня 2025 года № 8С-39/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 8С-31/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 054 868 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 579 607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 656 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 443 605 тысяч тенге;
2) затраты – 6 088 034,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-119 259) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 154 647 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 86 092,2 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-86 092,2) тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2025 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 92 647 тысяч тенге.";
пункт 11-1 изложить в новой редакции:
"11-1. Учесть в районном бюджете свободные остатки бюджетных средств в сумме 33 166,8 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2025 года.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Шортандинского
районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата

192252,6
2
Қаржылық қызмет
2589
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2589
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1605
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
984
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
693356,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
479172,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40020,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
41000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
21000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
377151,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
148104,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71441,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
76662,6
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41859,3
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41859,3
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
24220,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24220,9
02
Қорғаныс
33996
1
Әскери мұқтаждар
12643
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12643
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12643
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
21353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21353
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
20165
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1188
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

192252,6
2
Финансовая деятельность
2589
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2589
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1605
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
984
9
Прочие государственные услуги общего характера
693356,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
479172,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40020,6
013
Капитальные расходы государственного органа
41000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
377151,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
148104,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
71441,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
76662,6
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41859,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
41859,3
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
24220,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
24220,9
02
Оборона
33996
1
Военные нужды
12643
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12643
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12643
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
21353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21353
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
20165
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1188
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
367699,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
28216
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28216
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
28216
2
Әлеуметтiк көмек
227725,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
227725,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36686
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3269
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
120421,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1700
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
49210
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16439
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
111758,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111758,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45621,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
401
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25562
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40174
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2190262,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20835
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8984
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
7984
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11851
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11851
2
Коммуналдық шаруашылық

5000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
367699,5
1
Социальное обеспечение
28216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28216
005
Государственная адресная социальная помощь
28216
2
Социальная помощь
227725,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
227725,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36686
006
Оказание жилищной помощи
3269
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
120421,2
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1700
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
49210
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16439
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
111758,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111758,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45621,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
401
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
25562
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
40174
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2190262,5
1
Жилищное хозяйство
20835
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8984
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7984
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11851
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11851
2
Коммунальное хозяйство

№ 8С-39/2 шешіміне
3 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-31/2 шешіміне
5 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1102903,5
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
6600
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
23254
мүгедектігі бар адамдарды қамтамасыз етуге

№ 8С-39/2
Приложение 5 к решению
Шортандинского районного
маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-31/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
1102903,5
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
6600
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23254
на социальное обеспечение лиц с инвалидностью

43975
ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
36686
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке
4483
отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
16439
қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсетуге
54632
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
249164
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға

43975
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
36686
на социальную помощь отдельным категориям граждан
4483
на создание и содержание центров по поддержке семей
16439
на социальную поддержку пожилых людей
54632
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
249164
на развитие жилищно-коммунального хозяйства

667670,5
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1570654,1
оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
177275
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауға және су бұру жүйесін дамытуға
1393379,1
Шортанды аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 20 маусымдағы
№ 8С-39/2 шешіміне
4 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы

667670,5
Целевые трансферты на развитие
1570654,1
в том числе:
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
177275
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1393379,1
Приложение 4 к решению
Шортандинского районного
маслихата
от 20 июня 2025 года
№ 8С-39/2
Приложение 7 к решению
Шортандинского районного
маслихата
от 24 декабря 2024 года

№ 8С-31/2 шешіміне
7 қосымша
2025 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
453745,2
оның ішінде:
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
11000
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
7015,2
Петровка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
6000
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға

№ 8С-31/2
Целевые трансферты за счет средств местного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
453745,2
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
11000
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
7015,2
на освещение улиц в населенных пунктах Петровского сельского округа
6000
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр

14000
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
4000
Шортанды кентін абаттандыруға
35000
Раевка ауылдық округін абаттандыруға
2000
Андреевка ауылдық округін абаттандыруға
2000
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
1000
Шортанды кентін санитарияны қамтамасыз етуге
9000
Новоселовка ауылдық округін санитарияны қамтамасыз етуге
1000
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
10624
Андреевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
15000
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
8000
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
23968,1
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7000
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000
Шортанды кентін автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
10912,6
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
2574
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
11630
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9001
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
28811
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
4791
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
2282
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
6592
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
91284,9
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
75259,4
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
30000
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
17000

14000
на освещение улиц в населенных пунктах Новоселовского сельского округа
4000
на благоустройство поселка Шортанды
35000
на благоустройство Раевского сельского округа
2000
на благоустройство Андреевского сельского округа
2000
на благоустройство Новоселовского сельского округа
1000
на обеспечение санитарии поселка Шортанды
9000
на обеспечение санитарии Новоселовского сельского округа
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
10624
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Андреевского сельского округа
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа
15000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Петровского сельского округа
8000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
23968,1
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
7000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
3000
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
10912,6
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
2574
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
11630
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
9001
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
28811
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
4791
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
2282
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
6592
на средний ремонт дорог Дамсинского сельского округа
91284,9
на средний ремонт дорог Петровского сельского округа
75259,4
на средний ремонт дорог Раевского сельского округа
30000
на средний ремонт дорог Новоселовского сельского округа
17000