Ақмола облысы Целиноград ауданының Қабанбай батыр ауылдық округіндегі Қызылжар ауылының №5 және № 7 көшелеріне атау беру туралы Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылы әкімінің 2025 жылғы 10 қыркүйектегі №6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылы әкімі ШЕШТІ:
1. "Целиноград ауданының Қабанбай батыр ауылдық округіндегі Қызылжар ауылының №5 және № 7 көшелеріне атау беру туралы" Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылы әкімінің 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Г.Шакенбаева

О признании утратившим силу решение акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области от 10 сентября 2025 года №6 "О присвоении наименования улицам №5 и №7 села Кызылжар сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района"
Решение акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области от 10 ноября 2025 года № 9
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района от 10 сентября 2025 года №6 "О присвоении наименования улицам №5 и №7 села Кызылжар сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Г.Шакенбаева