Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн төлемақының мөлшерiн белгiлеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № А-7/180 қаулысы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкім С.Құдабай
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 02 қыркүйек
№ А-7/180
қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
р/с №
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
1
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 150/2 үй, пәтер 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45
110 (бір жүз он) теңге,
88 (сексен сегіз) тиын
2
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 23 А үй, пәтер 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
85 (сексен бес) тенге,
69 (алпыс тоғыз) тиын
3
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Раиса Боронина көшесі, 8 А үй, пәтер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
107 (бір жүз жеті) теңге,
34 (отыз төрт) тиын
4
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 23 үй, пәтер 1, 2, 5, 7, 8,
87 (сексен жеті) теңге,
04 (төрт) тиын
5
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Раиса Боронина көшесі, 98 үй, пәтер 2, 3, 4, 6, 7, 8
65 (алпыс бес) теңге,
80 (сексен) тиын
6
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Шұбартау көшесі, 39 А үй, пәтер 1, 2
60 (алпыс) теңге, 89 (сексен тоғыз) тиын
7
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Шұбартау көшесі, 39 Б үй, пәтер 2
60 (алпыс) теңге,
89 (сексен тоғыз) тиын
8

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 2 сентября 2025 года № А-7/180
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7232), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сандыктауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района С. Құдабай
Приложение к
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 2 сентября 2025 года № А-7/180
Размер арендной платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
№ п/п
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц
1
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, дом 150/2, квартира 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45
110 (сто десять) тенге, 88 (восемьдесят восемь) тиын
2
Сандыктауский район, село Балкашино, улица имени Абылай-хана, дом 23 А, квартира 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
85 (восемьдесят пять) тенге, 69 (шестьдесят девять) тиын
3
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Раиса Боронина, дом 8 А, квартира 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
107 (сто семь) тенге, 34 (тридцать четыре) тиын
4
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай хана, дом 23, квартира 1, 2, 5, 7, 8
87 (восемьдесят семь) тенге, 04 (четыре) тиын
5
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Раиса Боронина, дом 98, квартира 2, 3, 4, 6, 7, 8
65 (шестьдесят пять) тенге, 80 (восемьдесят) тиын
6
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Шубартау, дом 39 А, квартира 1, 2
60 (шестьдесят) тенге, 89 (восемьдесят девять) тиын
7
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Шубартау, дом 39 Б, квартира 2
60 (шестьдесят) тенге, 89 (восемьдесят девять) тиын
8

Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Шұбартау көшесі, 42 Б үй, пәтер 1, 2, 3
60 (алпыс) теңге,
89 (сексен тоғыз) тиын
9
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Шұбартау көшесі, 44 А үй, пәтер 2
77 (жетпіс жеті) теңге,
61 (алпыс бір) тиын
10
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Шұбартау көшесі, 44 Б үй, пәтер 1
71 (жетпіс бір) теңге ,
52 (елу екі) тиын
11
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Шұбартау көшесі, 44 В үй, пәтер 1, 2
71 (жетпіс бір) теңге ,
52 (елу екі) тиын
12
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абай көшесі, 211 үй, пәтер 1, 2, 3
116 (бір жүз он алты) теңге,
01 (бір) тиын
13
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абай көшесі, 213 А үй, пәтер 2
76 (жетпіс алты) теңге,
05 (бес) тиын
14
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 143/1 үй, пәтер 2
86 (сексен алты) теңге,
89 (сексен тоғыз) тиын
15
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 143 А, квартира 1, 2
86 (сексен алты) теңге,
89 (сексен тоғыз) тиын
16
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 144/1 үй, пәтер 1, 2
86 (сексен алты) теңге,
89 (сексен тоғыз) тиын
17

Сандыктауский район, село Балкашино, улица Шубартау, дом 42 Б, квартира 1, 2, 3
60 (шестьдесят) тенге, 89 (восемьдесят девять) тиын
9
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Шубартау, дом 44 А, квартира 2
77 (семьдесят семь) тенге, 61 (шестьдесят один) тиын
10
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Шубартау, дом 44 Б, квартира 1, 2
71 (семьдесят один) тенге ,52 (пятьдесят два) тиын
11
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Шубартау, дом 44 В, квартира 1, 2
71 (семьдесят один) тенге ,52 (пятьдесят два) тиын
12
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абая, дом 211, квартира 1, 2, 3
116 (сто шестнадцать) тенге,1 (один) тиын
13
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абая, дом 213 А, квартира 2
76 (семьдесят шесть) тенге, 5 (пять) тиын
14
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, дом 143/1, квартира 2
86 (восемьдесят шесть) тенге, 89 (восемьдесят девять) тиын
15
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, дом 143 А, квартира 1, 2
86 (восемьдесят шесть) тенге, 89 (восемьдесят девять) тиын
16
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, дом 144/1, квартира 1, 2
86 (восемьдесят шесть) тенге, 89 (восемьдесят девять) тиын
17

Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі,125 үй, пәтер 2
27 (жиырма жеті) теңге,
92 (тоқсан екі) тиын
18
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 150/3 үй, пәтер 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
147 (бір жүз қырық жеті) теңге,
14 (он төрт) тиын
19
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 150/4 үй, пәтер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36
147 (бір жүз қырық жеті) теңге,
15 (он бес) тиын
20

Сандыктауский район, село Балкашино, улица имени Абылай-хана, дом 125, квартира 2
27 (двадцать семь) тенге, 92 (девяноста два) тиын
18
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, дом 150/3, квартиры 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
147 (сто сорок семь) тенге, 14 (четырнадцать) тиын
19
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, дом 150/4, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36
147 (сто сорок семь) тенге, 15 (пятнадцать) тиын
20

Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Жамбыл көшесі, 7 үй, пәтер 2
103 (бір жүз үш) теңге, 33 (отыз үш) тиын
21
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Ағыйынды Айсиндер көшесі, 74 үй, пәтер 11
134 (бір жүз отыз төрт) теңге, 47 (қырық жеті) тиын
22
Сандықтау ауданы, Хуторок ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40А үй
191 (бір жүз тоқсан бір) теңге, 08 (сегіз) тиын
23
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Раиса Боронина көшесі, 99 үй, пәтер 21
90 (тоқсан) теңге, 01 (бір) тиын
24

Сандыктауский район, село Балкашино, улица Жамбыла, дом 7, квартир 2
103 (сто три) тенге, 33 (тридцать три) тиын
21
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Агайынды Айсиндер, дом 74, квартира 11
134 (сто тридцать четыре) тенге, 47 (сорок семь) тиын
22
Сандыктауский район, село Хуторок, улица Ыбырая Алтынсарина, дом 40А
191 (сто девяноста один) тенге, 08 (восемь) тиын
23
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Раиса Боронина, дом 99, квартира 21
90 (девяноста) тенге, 01 (один) тиын
24

Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абай көшесі, 217 үй, пәтер 6
122 (бір жүз жиырма екі) теңге, 73 ( жетпіс үш) тиын
25
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 95 үй, пәтер 3
85 (сексен бес) теңге, 68 (алпыс сегіз) тиын
26
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Раиса Боронина көшесі, 1 А үй, пәтер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
211 (екі жүз он бір) теңге, 238 (екі жүз отыз сегіз ) тиын

Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абая, дом 217, квартира 6
122 (сто двадцать два) тенге, 73 (семьдесят три) тиын
25
Сандыктауский район, село Балкашино, улица имени Абылай-хана, дом 95, квартира 3
85 (восемьдесят пять) тенге,68 (шестьдесят восемь) тиын
26
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Раиса Боронина, дом 1 А, квартира 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
211 (двести одиннадцать) тенге, 238 (двести тридцать восемь) тиын