Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округінің Максимовка ауылының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № А-7/193 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 23/10 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес жалпы аланы 2646,0 гектар Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округінің Максимовка ауылының шекаралары (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі С.Құдабай
Сандықтау аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мустафина
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің
қаулысына 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № А-7/193 және
Сандықтау аудандық
мәслихатының шешіміне
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 23/10 қосымша
Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округінің Максимовка ауылының шекаралары (шегі)
Шартты белгісі:

Об установлении границ (черты) села Максимовка Максимовского сельского округа Сандыктауского района
Совместные постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № А-7/193 и решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № 23/10
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) села Максимовка Максимовского сельского округа Сандыктауского района общей площадью 2646,0 гектар, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района С. Құдабай
Председатель Сандыктауского
районного маслихата Г. Мустафина
Приложение
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/193 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/10
Границы (черта) села Максимовка Максимовского сельского округа Сандыктауского района
Условное обозначение: