Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/2 "2025-2027 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 26/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2025–2027 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168 575,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 138 448,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 491,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 660,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 975,3 мың теңге;
2) шығындар – 170 888,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 313,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 313,9 мың теңге.
жоғарыда аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 17/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2025-2027 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 15 декабря 2025 года № 26/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 17/2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 168 575,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 138 448,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 491,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 660,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 975,3 тысяч тенге;
2)затраты – 170 888,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 313,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313,9 тысяч тенге.
Приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.