Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 26/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 289 968,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 916 136,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 988,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 385,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 313 458,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 365 073,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 360,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 37 354,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 993,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -29 620,6 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 29 620,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 60 845,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 845,3 мың теңге."
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 17/1 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 15 декабря 2025 года № 26/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 17/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 289 968,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 916 136,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 988,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 385,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 313 458,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3 365 073,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 360,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 354,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 993,6 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -29 620,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 29 620,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 60 845,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60 845,3 тысяч тенге."
приложения 1, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3 365 073,8
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
518 910,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
42 707,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 707,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
212 103,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
210 841,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 261,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
93 385,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 106,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 135,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 795,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
38 348,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
170 715,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 866,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 700,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
27 149,0
02
Қорғаныс
13 262,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 262,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 350,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 469,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
442,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 032,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 032,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 032,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
277 043,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
277 043,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3 365 073,8
01
Государственные услуги общего характера
518 910,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
42 707,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
42 707,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
212 103,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
210 841,9
003
Капитальные расходы государственного органа
1 261,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
93 385,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
50 106,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 135,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 795,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
38 348,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
170 715,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
42 866,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 700,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
27 149,0
02
Оборона
13 262,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 262,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 350,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 469,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
442,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 032,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 032,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 032,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
277 043,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
277 043,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

38 859,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
58 095,3
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
26 815,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39 991,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
611,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
256,2
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
53 043,5
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
43 250,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16 119,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
530 850,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
269 073,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
269 073,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
261 776,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
70 183,0
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
171 497,8
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
677,1
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
18 824,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
659 957,6
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
52 499,7
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 112,4
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 725,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 662,3
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
607 457,9
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

38 859,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
58 095,3
005
Государственная адресная социальная помощь
26 815,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39 991,7
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
611,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
256,2
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
53 043,5
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
43 250,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16 119,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
530 850,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
269 073,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
269 073,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
261 776,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
70 183,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
171 497,8
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
677,1
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
18 824,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
659 957,6
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
52 499,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
34 112,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 725,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 662,3
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
607 457,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта

28 027,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
390 387,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
69 194,5
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
15 795,1
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
67 516,8
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 328,5
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
16 578,4
015
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
15 484,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 146,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
53 577,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 898,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8 898,3
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
44 678,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 678,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 593,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
36 593,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 593,9
12
Көлік және коммуникация
104 705,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
104 705,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 531,7
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
84 174,0
13
Басқалар
694 329,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
694 329,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
694 329,0
14
Борышқа қызмет көрсету
28 480,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 480,6
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
28 480,6
15
Трансферттер
445 331,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

28 027,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
390 387,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
69 194,5
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15 795,1
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
67 516,8
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 328,5
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
16 578,4
015
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
15 484,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 146,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
53 577,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 898,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 898,3
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
44 678,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
44 678,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 593,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36 593,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
36 593,9
12
Транспорт и коммуникации
104 705,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
104 705,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 531,7
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
84 174,0
13
Прочие
694 329,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
694 329,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
694 329,0
14
Обслуживание долга
28 480,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 480,6
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
28 480,6
15
Трансферты
445 331,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

3 145,6
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
295,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
295,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
21 879,4
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
30 421,5
Қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету үшін берілген, оның ішінде:
1 002,7
зейнеткерлерді санаториялық-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
1 002,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
392 066,8
"Сандықтау-Су" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайту
96 500,0
Ақмола облысы, КCSA-12 "Петровка-Улан"-Тучное", автожолындағы су откізу кұбырын орташа жөндеу
83 254,3
Сандықтау ауданы Жыланды а. су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
70 183,0
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылындағы қазандықтарды, қазандық жабдықтарын және жылу желілерін ағымдағы жөндеуге
126 631,8
"Каменка – Дорогинка" автожолындағы СӨҚ ағымдағы жөндеу
8 632,5
"Новоселовка ауылына кіреберіс" автожолындағы СӨҚ ағымдағы жөндеу
6 865,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
72 515,6
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
72 515,6

3 145,6
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
295,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС
295,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
21 879,4
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
30 421,5
На социальную поддержку пожилых людей, в том числе:
1 002,7
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение пенсионеров
1 002,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
392 066,8
На укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Сандыктау - Су"
96 500,0
На средний ремонт водопропускной трубы на автодороге KCSА-12 "Петровка-Ұлан"-Тучное" Сандыктауского района Акмолинской области
83 254,3
На текущий ремонт водопроводных сетей с. Жыланды Сандыктауского района
70 183,0
На текущий ремонт котельных, котельного оборудования и тепловых сетей в с. Балкашино, Сандыктауского района
126 631,8
На текущий ремонт ВПУ на автодороге "Каменка – Дорогинка"
8 632,5
На текущий ремонт ВПУ на автодороге "Подъезд к селу Новоселовка"
6 865,2
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
72 515,6
На приобретение жилищ коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
72 515,6