Сандықтау ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 24/2 шешімі
Қазақстан Республикасыныңың Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау аудандық мәслихатының төрайымы Г.Мустафина
Сандықтау аудандық
мәслихаттының
2025 жылғы 30 қыркүйек
№ 24/2 шешіміне
қосымша
Сандықтау ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы және жайлы емес үйлер
айына 1 тұрғынға

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сандыктаускому району
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2025 года № 24/2
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сандыктаускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сандыктауского районного маслихата Г. Мустафина
Приложение к решению
маслихата Сандыктауского района
от 30 сентября 2025 года № 24/2
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сандыктаускому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добаленную стоимость)
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя