Сандықтау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзу және жинақтау нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 23/5 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15-тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сандыктаускому району
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № 23/5
B соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Сандықтау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзу және жинақтау нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г.Мустафина
Сандықтау ауданы
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 23/5 шешіміне
қосымша
Сандықтау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзу және жинақтау нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық норма, м2
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
2,4
Жайлы емес үйлер
2,7
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сандыктаускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Мустафина
Приложение
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/5
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сандыктаускому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, м2
1
Домовладения благоустроенные
1 житель
2,4
Домовладения неблагоустроенные
2,7
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и другие подобные объекты
1 место