Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2025 жылғы 21 қазандағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су шаруашылығы комитетіне жер учаскелерін алып қоймай, 1 жыл мерзімге Ақмола облысы, Сандықтау ауданы: Красная поляна ауылы, жалпы ауданы 1,1479 гектар, Арбузинка ауылы, жалпы ауданы 0,9162 гектар, Петриковка ауылы, жалпы ауданы 1,3133 гектар мекенжайында орналасқан жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін, құрылыс үшін және топтық су құбырына қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су шаруашылығы комитеті топтық су құбырын салу және оған қызмет көрсету мақсатында жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
К.Сенгирбаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Сандыктауского района Акмолинской области от 21 октября 2025 года № 4
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Берликского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 1 год без изъятия земельных участков Комитету водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан на земельные участки расположенные по адресу: Акмолинская область, Сандыктауский район: село Красная поляна, общей площадью 1,1479 гектара, село Арбузинка, общей площадью 0,9162 гектар, село Петриковка, общей площадью 1,3133 гектара, для строительства и обслуживания группового водопровода.
2. Комитету водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельных участков с целью строительства и обслуживания группового водопровода.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
К. Сенгирбаев