2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/41 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 716,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 99 766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 102 950,0 мың теңге;
2) шығындар – 202 716,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2026-2028 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 7/41
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 716,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 99 766,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 950,0 тысяч тенге;
2) затраты – 202 716,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 4 870,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2026 жылға арналған ауылдық округ бюджеті түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2026 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 4 870,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2026 год, согласно приложению 4.

98 080,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
3 080,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Тоқтар Әубәкіров көшесі, 9 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
14 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Хайретдин Болғанбаев көшесі, 8/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
17 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Мадин Рахымжан көшесі, 48 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
27 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Кенжебек Күмісбеков көшесі, 36 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
24 300,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Хайретдин Болғанбаев көшесі, 12 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
12 700,0

98 080,0
Бонусы административным государственным служащим
3 080,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Токтара Аубакирова 9
14 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Хайретдина Болганбаева 8/1
17 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Мадина Рахимжана 48
27 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Кенжебека Кумисбекова 36
24 300,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Хайретдина Болганбаева 12
12 700,0