2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/41 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 208 716,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 99 766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 108 950,0 мың теңге;
2) шығындар – 240 270,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2026-2028 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 7/41
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 716,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 99 766,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 950,0 тысяч тенге;
2) затраты – 202 716,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

3 080,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Тоқтар Әубәкіров көшесі, 9 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
14 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Хайретдин Болғанбаев көшесі, 8/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
17 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Мадин Рахымжан көшесі, 48 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
27 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Кенжебек Күмісбеков көшесі, 36 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
24 300,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Хайретдин Болғанбаев көшесі, 12 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
12 700,0
Тарихи тұлғалар тақырыбында көркемдік безендіру (2 дана)
6 000,0

3 080,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Токтара Аубакирова 9
14 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Хайретдина Болганбаева 8/1
17 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Мадина Рахимжана 48
27 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Кенжебека Кумисбекова 36
24 300,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Хайретдина Болганбаева 12
12 700,0