Қорғалжын ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 қазандағы № 1/37 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса берілген қосымшаға сәйкес Қорғалжын ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Коргалжынскому району
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2025 года № 1/37
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Коргалжынскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 14 қазандағы
№ 1/37 шешіміне
қосымша
Қорғалжын ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Жинақталу нормасы жылына 1 тұрғынға м3
Есептік бірлігі
Қызметтердің құны ТБО (ҚҚС-сыз теңге)
Барлығы (ҚҚС-сыз теңге)
Жинау және тасымалдау
Көму
Сұрыптау
ҚҚС-сыз
ҚҚС- қоса
Жайлы үйлер

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б. Рыспаев
Приложение
к решению Коргалжынского
районного маслихата
от 14 октября 2025 года № 1/37
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Коргалжынскому району
Наименование
Норма на копления на 1-го жителя в год м3
Расчетная единица
Стоимость услуги ТБО (тенге без НДС)
Всего тенге
Сбор, транспорти-ровка
Захоро-нение
Сорти-ровка
Без НДС
С НДС
Домовладения благоустроенные