Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-9 "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 маусымдағы № 31-238 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8336 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
38, 39-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"38. "Гүлзат" дүкенінің жанында орналасқан алаң, Симферополь ауылы, Жеңіс көшесі, 9.
39. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Симферополь ауылы, Жеңіс, 9 көшесінен Ахмет Байтұрсынұлы, 10 б көшесіне дейін.";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
4-тармақтың 38), 39) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"38) "Гүлзат" дүкенінің жанында орналасқан алаң, Симферополь ауылы, Жеңіс көшесі, 9, шекті толу нормасы 50 адам;
39) Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Симферополь ауылы, Жеңіс, 9 көшесінен Ахмет Байтұрсынұлы, 10 б көшесіне дейін, шекті толу нормасы 50 адам;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Р.Ғабдуллина

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-9 "Об организации и проведении мирных собраний"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2025 года № 31-238
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "Об организациии проведении мирных собраний" от 22 января 2021 года № 2-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8336) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
пункты 38, 39 изложить в новой редакции:
"38. Площадь, расположенная возле магазина "Гульзат", село Симферополь, улица Жеңіс, 9.
39. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Симферополь, от улицы Жеңіс, 9 до улицы Ахмет Байтурсынулы, 10 б.";
в приложении 2 к указанному решению:
подпункты 38), 39) пункта 4 изложить в новой редакции:
"38) площадь, расположенная возле магазина "Гульзат", село Симферополь, улица Жеңіс, 9, норма предельной заполняемости 50 человек;
39) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Симферополь, от улицы Жеңіс, 9 до улицы Ахмет Байтурсынулы, 10 б, норма предельной заполняемости 50 человек;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Р.Габдуллина