"Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 маусымдағы № а-5/91 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № а-8/245 қаулысы
Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2025 жылғы 18 маусымдағы № а-5/91 Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 600-бабының 6-тармағына сәйкес", Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:"
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы онын алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн соң қолданысқа енгізіледі.
А.Қадыралина

О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 18 июня 2025 года № а-5/91 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 29 сентября 2025 года № а-8/245
Акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района от 18 июня 2025 года № а-5/91 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района" следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 600 Налогового Кодекса Республики Казахстан", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
А. Кадралина