Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер тарифін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 қыркүйектегі № а-8/230 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 20 сәуірдегі Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 32987 болып тіркелген), Жақсы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер тарифін бекітілсін.
2. "Жақсы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулы бойынша туындайтын тиісті шаралар қабылдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жақсы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении тарифа на оказание специальных социальных услуг
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 3 сентября 2025 года № а-8/230
В соответсвии с Социальным кодексом Республики Казахстанот 20 апреля 2023 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на оказание специальных социальных услуг на 2025 год, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жаксынского района" принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жаксынского района.