"Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 наурыздағы № 8С-24/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 8C-64/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37737 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 наурыздағы № 8С-24/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8723-03 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жарқайың аудандық мәслихатының төрағасы А.Альжанов

О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 26 марта 2023 года № 8С-24/3 "О понижении размера ставки"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 декабря 2025 года № 8C-64/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37737
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "О понижении размера ставки" от 26 марта 2023 года № 8С-24/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8723-03).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жаркаинского районного маслихата А. Альжанов