Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қазандағы № А-10/292 қаулысы
2023 жылғы 20 сәуірдегі № 224 Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 17-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары–Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 302 бұйрығымен. 281 Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістерін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 7 октября 2025 года № А-10/292
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года № 224, подпунктом 17-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде ресми жариялау үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақмола облысы бойынша филиалына және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау үшін ұсынуды;

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления внести копию в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Акмолинской области на официальное опубликование и Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны Жарқайың ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарқайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары А. Әбеноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Е.Жүсіпбеков
Ақмола облысы Жарқайың
ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 7 қазандағы
№ А-10/292 қаулысына
қосымша
1 қызметті алушыға көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тариф
Мекемелердің түрлері
Қызмет алушылардың түрлері
Күніне 1 қызмет алушының тарифі (теңге)
Кіші белгі
Қызмет алушының жағдайы
1
2
3
4
5
1.
Уақытша болу
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ

2) обеспечить размещение настоящего постановления после официального опубликования на интернет-ресурсе акимата Жаркаинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жаркаинского района Абенову А.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаркаинского района Е. Жусупбеков
Приложение к
постановлению акимата
Жаркаинского района
Подушевой тариф на специальные социальные услуги на 1 услугополучателя
Типы учреждений
Виды услугополучателя
Тариф на 1 услугополучателя в день (тенге)
Подтип
Состояние услугополучателя
1
2
3
4
5
1.
Временного пребывания
Без определенного места жительства