Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №8С-31/2 "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 8С-41/3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-31/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 334405,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 228797 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -5680,1 мың теңге
трансферттердің түсімдері – 99911,1 мың теңге;
2) шығындар – 382128,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-47722,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47722,9 мың теңге".
3 тармақтың:
1), 2), 5), 6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34671,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6202,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28276,1 мың теңге;
2) шығындар – 34694,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –(- 23,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23,8 мың теңге".
4 тармақтың:
1), 2), 5), 6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 29392 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15266,0 мың теңге;
2) шығындар – 32591,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3199,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3199,2 мың теңге".
6 тармақтың:
1), 2), 5), 6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32093 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16771 мың теңге;
2) шығындар –32713,8 тысяч тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-620,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620,8 мың теңге".
7 тармақтың:
1), 2), 5), 6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23601 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14070 мың теңге;

О внесений изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2024 года №8С-31/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2025 года № 8С-41/3
В соответствии с пунктом 3 статьи 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №8С-31/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1) 2), 5), 6)изложить в новой редакции:
"1) доходы – 334405,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 228797 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5680,1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 99911,1 тысячи тенге;
2) затраты – 382128,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 47722,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47722,9 тысяч тенге".
в пункте 3:
подпункты 1) 2), 5), 6)изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34671,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6202,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 192,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28276,1 тысяча тенге;
2) затраты – 34694,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 23,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23,8 тысяч тенге".
в пункте 4:
подпункты 1), 2), 5), 6)изложить в новой редакции:
"1) доходы – 29392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14126 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15266,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32591,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3199,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3199,2 тысячи тенге".
в пункте 6:
подпункты 1), 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 32093 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15322 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16771 тысяча тенге;
2) затраты –32713,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-620,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет – 620,8 тысяч тенге".
в пункте 7:
подпункты 1), 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23601 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14070 тысяч тенге;