Есіл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № 8С-38/3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданы бойынша халқы үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 21 шілдедегі № 28/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №28996 болып тіркелген);
Есіл аудандық мәслихатының "Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 шілдедегі № 28/3 "Есіл ауданы бойынша халқы үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 36/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8509 болып тіркелген).
2. Осы оның шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихаты төрайымының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы
Е.Челюбеева

О признании утратившими силу некоторых решений Есильского районного маслихата
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 сентября 2025 года № 8С-38/3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение Есильского районного маслихата "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району" от 21 июля 2022 года № 28/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28996);
решение Есильского районного маслихата "О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 21 июля 2022 года № 28/3 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району" от 16 января 2023 года № 36/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8509).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия
председателя Есильского районного маслихата Е.Челюбеева