"Ерейментау ауданы ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" және "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар белгілеудің тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 05 шілдедегі № а-7/194 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 маусымдағы № а-6/136 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерейментау ауданы ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" және "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар белгілеудің тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 05 шілдедегі № а-7/194 қаулысына өзгеріс енгізілсін:
қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ерейментау ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Тілдерді оқыту орталығы" "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің қызметкерлеріне лауазымдық жалақыдан (оның ішінде А1/3, А2/3, В2/1, В2/4, В3/4, С2 санаттарының қызметкерлері) лауазымдық жалақыларына 50% - ға (елу пайыз) дейінгі мөлшерде жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандырушы үстемеақылар белгіленсін."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ерейментау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 05 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Н.Мұқатов

О внесения изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 05 июля 2024 года № а-7/194 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Молодежный ресурсный центр" и "Центр изучения языков" отдела внутренней политики, культуры и развития языков Ерейментауского района"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 4 июня 2025 года № а-6/136
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 3, пункта 5 Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района от 05 июля 2024 года № а-7/194 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Молодежный ресурсный центр" и "Центр изучения языков" отдела внутренней политики, культуры и развития языков Ерейментауского района" следующее изменение:
пункт 2 постановления изложить в новой редакции:
"2. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки к должностным окладам работникам коммунальных государственных учреждений "Молодежный ресурсный центр" "Центр изучения языков" отдела внутренней политики, культуры и развития языков Ерейментауского района (в том числе работники категорий А1/3, А2/3, В2/1, В2/4, В3/4, С2) в размере до 50% (пятидесяти процентов) от должностного оклада."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курируещего заместителя акима Ерейментауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истичении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 05 июля 2024 года.
Аким района Н.Мукатов