2026-2028 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-37/6 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 91 бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 53409,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12035,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41374,0 мың теңге;
2)шығындар – 53409,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4)қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О бюджете Журавлевского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 8С-37/6
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Журавлевского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 53409,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12035,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41374,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53409,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 23123,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Журавлевка ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 18251,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
аудандық бюджеттен 18251,0 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
18251,0 мың теңге елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете Журавлевского сельского округа на 2026 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 23123,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе расходов бюджета Журавлевского сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 18251,0 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета в сумме 18251,0 тысяча тенге, в том числе:
18251,0 тысяч тенге на благоустройство и озеленение населенных пунктов.