Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-25/1 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 тамыздағы № 8С-31/4 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-25/1 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5486243,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2880906,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19515,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 117824,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2467997,9 мың теңге;
2) шығындар – 5978432,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7423,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 15728,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8304,5 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 499613,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 499613,3 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 8С-25/1 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 22 августа 2025 года № 8С-31/4
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 8С-25/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5486243,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2880906,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19515,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117824,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2467997,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5978432,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7423,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 15728,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8304,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -499613,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 499613,3 тысячи тенге.";

жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Сексенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 тамыздағы
№ 8С-31/4 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы

приложения 1, 4, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Н.Сексенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 августа 2025 года
№ 8С-31/4
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года

72 449,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 091,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 408,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16 950,4
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
36 134,9
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 152,9
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 982,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
480 934,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 574,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
262 392,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
150 967,3
02
Қорғаныс
56 446,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
56 446,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 890,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
37 311,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
244,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
536 702,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
531 743,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 982,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

72 449,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
54 091,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 408,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16 950,4
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
36 134,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
33 152,9
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 982,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
480 934,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
67 574,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
262 392,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
150 967,3
02
Оборона
56 446,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
56 446,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 890,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
37 311,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
244,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
536 702,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
531 743,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 982,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

29 018,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 884,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
156 695,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 275,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
78 819,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
124 165,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 300,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41 855,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 150,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 959,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 959,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 653 944,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 002 837,2
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
327 993,4
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
656 653,8
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
18 190,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
651 107,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
20 000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
192 058,8
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
5 445,1
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
311 963,9
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
121 639,7
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
712 059,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
84 238,7
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

29 018,2
005
Государственная адресная социальная помощь
25 884,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
156 695,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 275,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78 819,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
124 165,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 300,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41 855,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 150,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 959,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 959,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 653 944,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 002 837,2
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
327 993,4
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
656 653,8
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
18 190,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
651 107,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20 000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
192 058,8
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5 445,1
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
311 963,9
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
121 639,7
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
712 059,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
84 238,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

№ 8С-25/1 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
519253,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
55942,0
соның ішінде:
Аудан әкімінің аппараты
202,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
202,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

№ 8С-25/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
519253,0
Целевые текущие трансферты
55942,0
в том числе:
Аппарат акима района
202,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
202,0
Отдел занятости и социальных программ района

55453,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
41855,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
13584,0
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
249,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
249,0
Ауданның кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
38,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38,0
Нысаналы даму трансферттері
447583,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
447583,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
80000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
367583,0
Бюджеттік кредиттер
15728,0
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
15728,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
15728,0
Бұланды аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 тамыздағы
№ 8С-31/4 шешіміне
3 қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-25/1 шешіміне
5 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
1910600,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
856674,4
cоның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
186315,6
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3150,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
78232,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27779,6
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
11167,0
Қарттарды әлеуметтік қолдауға
39387,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
10300,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
16300,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
667387,6
Вокзал маңындағы аумақтарды жөндеуге
54613,2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
434915,4
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
4959,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
112900,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге

55453,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
14,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41855,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
13584,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
249,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
249,0
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района
38,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38,0
Целевые трансферты на развитие
447583,0
в том числе:
Отдел строительства района
447583,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
80000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
367583,0
Бюджетные кредиты
15728,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
15728,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
15728,0
Приложение 3 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 августа 2025 года
№ 8С-31/4
Приложение 5 к решению
Буландынского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-25/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1910600,5
Целевые текущие трансферты
856674,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
186315,6
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3150,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
78232,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27779,6
На социальную помощь отдельным категориям граждан
11167,0
На социальную поддержку пожилых людей
39387,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
10300,0
На создание и содержание центров по поддержке семей
16300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
667387,6
На ремонт привокзальных территорий
54613,2
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
434915,4
На обеспечение льготного проезда
4959,0
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
112900,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог

60000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
2971,2
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
2971,2
Нысаналы даму трансферттерi
1053926,1
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
1015871,1
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
215796,2
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
457911,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
342163,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38055,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
38055,0

60000,0
Отдел архитектуры и градостроительства района
2971,2
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
2971,2
Целевые трансферты на развитие
1053926,1
в том числе:
Отдел строительства района
1015871,1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
215796,2
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
457911,9
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
342163,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
38055,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38055,0