Астрахан ауданы бойынша коммуналдық Қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтары жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № С8-42-15 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса берілген 1 қосымшаға сәйкес, Астрахан ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін .

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Астраханскому району
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2025 года № С8-42-15
В соответствии с подпунктом 2 пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Астраханского района РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Астраханскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Қоса берілген 2 қосымшаға сәйкес, Астрахан ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтары жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнен кейін күнтізбелік он күн өткенсоң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандақ
мәслихатының 2025 жылғы
"30" қыркүйектегі
№ С 8-42-15 шешіміне
1 қосымша
Астрахан ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жақсы жабдықталған үй шаруашылықтары
1 тұрғын

2. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Астраханскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Астраханского районного маслихата М. Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата
от "30_" сентября__ 2025 года
№8С-42-15____________
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Астраханскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма м2
1
Домовладения благоустроенные
1 житель