Астрахан ауданы Новочеркасск ауылдық округінің Новочеркасск ауылының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қазандағы № А-10/229/1 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 8С-43-4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 5460,3 гектар Астрахан ауданы Новочеркасск ауылдық округінің Новочеркасск ауылының шекаралары (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Бірлескен Астрахан
ауданы әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 24 қазандағы
№ А-10/229/1
және Астрахан аудандық
мәслихатының шешіміне
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 8С-43-4 қосымша
Астрахан ауданы Новочеркасск ауылдық округінің Новочеркасское ауылының шекаралары (шегі)
Шартты белгісі:
– Шекаралары (шегі)

Об установлении границ (черты) села Новочеркасское Новочеркасского сельского округа Астраханского района
Совместные постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 24 октября 2025 года № А-10/229/1 и решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 октября 2025 года № 8С-43-4
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) села Новочеркасское Новочеркасского сельского округа Астраханского района общей площадью 5460,3 гектар согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Т. Ерсеитов
Председатель Астраханского районного маслихата М. Кожахмет
Приложение к
совместному постановлению
акимата Астраханского района
от 24 октября 2025 года
№ А-10/229/1
и решению Астраханского
районного маслихата
от 24 октября 2025 года
№ 8С-43-4
Границы (черта) села Новочеркасское Новочеркасского сельского округа Астраханского района
Условное обозначение:
– Границы(черта)