Атбасар ауданы бойынша 2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № а-9/197 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Атбасарскому району на 2025 год
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 24 сентября 2025 года № а-9/197
В соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атбасар ауданы бойынша 2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер бекітілсін.
2. "Атбасар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по Атбасарскому району на 2025 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Атбасарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атбасарского района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі К.Әлімжанов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "24" қыркүйек
№ а-9/197 қаулысына
қосымша
Атбасар ауданы бойынша 2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер
Мекемелердің типтері
Күніне бір қызмет алушының тарифі (теңге)
1
Үйде қызмет көрсету
2613,31
2
Күндізгі болу бөлімшесі, жартылай стационар

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атбасарского района К. Алимжанов
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "24" сентября 2025 года №а-9/197
Тарифы на оказание специальных социальных услуг по Атбасарскому району на 2025 год
Типы учреждений
Тариф на одного услугополучателя в день (тенге)
1
Надомное обслуживание
2613,31
2
Отделение дневного пребывания, полустационар