Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 8С 33/2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданында Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов

О понижении размера ставки
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2025 года № 8С 33/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан в Атбасарском районе с 4 процентов на 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н. Рахимов