Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-2 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № С 50-3 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ақкөл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің бюджеті тиісінші 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 306,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 332,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 134,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 838,8 мың теңге;
2) шығындар – 67 321,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -8 015,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата № С 34-2 от 25 декабря 2024 года "О бюджете Урюпинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № С 50-3
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете Урюпинского сельского округа Аккольского района 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С 34-2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 306,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 332,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 134,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 838,8 тысяч тенге:
2) затраты – 67 321,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 015,0 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8 015,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 2 желтоқсандағы
№ С 50-3 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 015,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 2 декабря 2025 года
№ С 50-3
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 25 декабря 2024 года