Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-7 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 тамыздағы № С 44-3 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл ауданды қмәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-7 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 729,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 761,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 968,0 мың теңге;
2) шығындар –74 729,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2 000,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 000,2 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-7 "О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 28 августа 2025 года № С 44-3
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С 34-7, следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 729,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 761,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 968,0 тысяч тенге;
2) затраты – 74 729,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 000,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,2 тысяч тенге.";

көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшасымен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 28 тамыздағы
№ С 44-3 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

указанное решение дополнить приложением 4, согласно приложения 2 к настоящему решению;
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1 к решению Аккольского
районного маслихата от 28 августа 2025 года
№ С 44-3
Приложение 1 к решению Аккольского
районного маслихата от 25 декабря 2024 года