Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-3 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 тамыздағы № С 43-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-3 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 446 055,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 884,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 780,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 422 390,8 мың теңге;
2) шығындар – 446 297,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -242,2 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-3 "О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 6 августа 2025 года № С 43-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-3 "О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 446 055,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 884,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 780,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 422 390,8 тысяч тенге;
2) затраты – 446 297,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -242,2 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 242,2 мың теңге.";
1, 2, 3-қосымшалар осы шешімнің 1, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихат төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 тамыздағы
№ С 43-1 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242,2 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата
от 6 августа 2025 года
№ С 43-1
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата
от 25 декабря 2024 года

110,0
Елді мекендерді сумен жабдықтандыруды ұйымдастыру
3 000,0
Аудандық маңызы бар қалаларға, ауылдарға, кенттерде, ауылдық округтерде автомобильдар жолдарын күрделі және орташа жөндеу
1 687,2
Жолдарды жөндеу кезеңдегі жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізу бойынша қызметтер
873,5
Елді мекендерді көше жарығы бойынша электр энергиясын төлеуге
1 800,0

110,0
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 000,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 687,2
Услуги по проведению экспертизы качества работ и материалов при ремонте дорог
873,5
На оплату электроэнергии по уличному освещению населенных пунктов
1 800,0