2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № А-12/420 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утвержении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 12 декабря 2025 года № А-12/420
В соответсвии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Г.Қасенов
Степногорск қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 12 желтоқсандағы
№ А-12/420 қаулысына
қосымша
2026 жылға арналған бір көрсетілетін қызметті алушыға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер
Түрлері
Бір көрсетілетін қызметті алушыға бір күнге тариф, теңгемен
1.
Үйде қызмет көрсету жағдайында

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Степногорска.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска Г. Касенов
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от "____"___________2025 года
№__________________
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя на 2026 год
Типы
Тариф на одного услугополучателя в день, в тенге
1.
В условиях надомного обслуживания