"Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № А-1/148 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № А-9/610 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің м.а. 2024 жылғы 24 шілдедегі № 290-НҚ бұйрығының 73 – тармағына (Нормативтік құқықтык актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34809 тіркелген) сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № А-1/148 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8347 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә.Күмпекеев
Көкшетау қаласы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 28 қаңтардағы
№ А-1/148 қаулысына
1-қосымша
Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Қызмет саласы
Орындар саны, алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Көкшетау қаласы,
Кенесары Қасымұлы көшесі, 191 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
5 орын
5
Жоқ
2
Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 42 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
5 орын
5
Жоқ
3
Көкшетау қаласы,
М. Әуезов көшесі, 1 А/2 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
4
Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, 11/1 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
7 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
5

О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 28 января 2021 года № А-1/148 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 4 сентября 2025 года № А-9/610
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 73 О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", Приказ и.о. Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 24 июля 2024 года № 290-НҚ, (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 34809), акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау" от 28 января 2021 года № А-1/148 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8347) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
Приложение 1
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 28 января 2021 года № А-1/148
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау
Месторасположение
Сфера деятельности
Количество мест, занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Кокшетау, улица Кенесары Касымулы, с левой стороны дома 191
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 мест по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
2
город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, с левой стороны дома 42
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 мест по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
3
город Кокшетау, улица М. Ауэзова, с левой стороны дома 1 А/2
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
4
город Кокшетау, микрорайон Сарыарка, с левой стороны дома 11/1
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места по 7 квадратных метров
5
Отсутствуют
5