Көкшетау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/3 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы шешіміне өзгерістер" енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № С-25/3 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қаласы мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 356 747,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 503 265,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 206 306,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 065 160,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 582 016,0 мың теңге;
2) шығындар – 89 648 484,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 193 298,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 456,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 224 754,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 901 561,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1 901 561,2 мың теңге.";
4 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 51 972,6 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 343,5 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 16 554,7 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 19 748,9 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 5 001,1 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата города Кокшетау от 25 декабря 2024 года № С-18/3 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29 сентября 2025 года № С-25/3
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кокшетау "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С-18/3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 356 747,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 65 503 265,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 206 306,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 065 160,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 582 016,0 тысяч тенге;
2) затраты – 89 648 484,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 193 298,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 456,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 224 754,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 901 561,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 901 561,2 тысяча тенге.";
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2025 год предусмотрены:
1) трансферты в сумме 51 972,6 тысячи тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 343,5 тысячи тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 16 554,7 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 19 748,9 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 5 001,1 тысяча тенге;

105 588,5
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 053,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 535,3
02
Қорғаныс
6 328 934,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 328 934,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
84 106,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 244 828,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
441 901,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
441 901,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
441 901,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 331 589,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
777 994,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
777 994,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
472 449,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
472 449,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 766 268,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 182,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
746 623,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 616,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
159 350,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
483 313,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
235763,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
100 219,5

105 588,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
104 053,2
003
Капитальные расходы государственного органа
1 535,3
02
Оборона
6 328 934,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6328934,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
84 106,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 244 828,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
441 901,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
441 901,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
441 901,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 331 589,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
777 994,0
005
Государственная адресная социальная помощь
777 994,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
472 449,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
472 449,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 766 268,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 182,1
006
Оказание жилищной помощи
6 200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
746 623,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 616,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
159 350,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
483 313,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
235 763,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
100 219,5

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 314 878,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
183 841,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 700,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
823 809,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
204 528,5
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
100 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25 423 259,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105 538,8
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
65 093,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
40 445,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 184 982,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 268 816,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 283 270,6
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
632 895,5
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 389 468,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 135,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 200,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
3 218 133,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 082 151,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
309 856,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
3 256,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
4 769 039,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 670 803,3
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 670 803,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 990 315,2
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1 212 739,6
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
2 044 804,0
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 314 878,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
183 841,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 700,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
823 809,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
204 528,5
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
100 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25 423 259,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105 538,8
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
65 093,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
40 445,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 184 982,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 268 816,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 283 270,6
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
632 895,5
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 389 468,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
169 135,3
003
Капитальные расходы государственного органа
2 200,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 218 133,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 082 151,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
309 856,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3 256,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4 769 039,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 670 803,3
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 670 803,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 990 315,2
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1 212 739,6
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 044 804,0
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных

299 594,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
294 074,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 520,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
202 477,4
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
202 477,4
12
Көлiк және коммуникация
10 681 900,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 661 338,4
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 839 335,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 462 831,3
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
50,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
3 359 121,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 020 562,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 020 562,0
13
Басқалар
2 348 475,8
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
41 000,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
41 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 440 110,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 110,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 340 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
867 365,8
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
15 754,8
079
"Ауыл -Ел бесігі"жобасы щеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инфрақұрылымдарды дамыту
851 611,0
14
Борышқа қызмет көрсету
533 574,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
533 574,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
533 574,0
15
Трансферттер
33 266 378,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 266 378,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

299 594,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
294 074,0
017
Капитальные расходы государственного органа
5 520,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
202 477,4
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
202 477,4
12
Транспорт и коммуникации
10 681 900,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8661338,4
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3 839 335,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 462 831,3
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
50,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 359 121,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 020 562,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 020 562,0
13
Прочие
2 348 475,8
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
41 000,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
41 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 440 110,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100 110,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 340 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
867 365,8
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
15 754,8
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі"
851 611,0
14
Обслуживание долга
533 574,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
533 574,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
533 574,0
15
Трансферты
33 266 378,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 266 378,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

17 437 057,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 800 464,8
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 362 923,2
Көкшетау қаласында "Белсенді ұзақ өмір сүру" орталығын ашылуға
68 900,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
157 867,5
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
603 616,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
306 783,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
17 203,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
15 236,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
11 010,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдары ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
12 976,0
Зейнеткерлерді санаториялық-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
166 618,6
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге және отын сатып алуға
2 713,1
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 292 541,6
Көкшетау қаласының жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу
1 419 022,5
Сүлейменов, Бигелдинов, Серкебаев, Гагарин, Жүнісов, Осипенко көшелеріндегі жолдарды орташа жөндеу
740 000,0
Көкшетау қаласындағы аула аумақтарын күрделі жөндеу (1-кезең)
313 307,1
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
144 064,0
Тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау
520 562,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
50 572,0
Зейнеткерлердің жеңілдікпен жол жүруіне
376 477,0
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
316 537,0
Тұрғын үйлердің қасбеттерін жөндеу
300 000,0
Көкшетау қаласындағы жолдарды орташа жөндеу, №4 лот, Иконникова көшесі, Папанина көшесі, К.Цеткин көшесі, Кошевого көшесі. Чернышевского көшесі
112 000,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
25 000,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
25 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
120 000,0
Көкшетау қаласы, Сарыара" шағын ауданындағы инженерлік желілерді алу
120 000,0
Дамытуға трансферттер
11 636 592,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

17 437 057,0
Целевые текущие трансферты
5 800 464,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
1 362 923,2
На открытие центра долголетия в г.Кокшетау
68 900,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
157 867,5
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
603 616,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
306 783,0
На единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
17 203,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
15 236,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
11 010,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
12 976,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение пенсионеров
166 618,6
На оплату коммунальных услуг и приобретение топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
2 713,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
4 292 541,6
Средний и текущий ремонт дорог в городе Кокшетау
1 419 022,5
Средний ремонт дорог улиц Сулейменова, Бигельдинова, Серкебаева, Гагарина, Жунусова, Осипенко
740 000,0
Капитальный ремонт дворовых территорий г.Кокшетау (1 очередь).
313 307,1
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайляу (вторая очередь) г. Кокшетау
144 064,0
Субсидирование убытков перевозчиков
520 562,0
На обеспечение льготного проезда
50 572,0
На льготный проезд пенсионеров
376 477,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
316 537,0
Ремонт фасадов жилых домов
300 000,0
Средний ремонт автомобильных дорог в г. Кокшетау лот №4 ул. Иконникова, ул.Папанина, ул.К.Цеткин, ул.Кошевого, ул.Чернышевского
112 000,0
Аппарат акима города Кокшетау
25 000,0
На укрепление материально-технической базы предприятия ГКП на ПХВ "Кокшетау Су Арнасы"
25 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
120 000,0
Приобретение инженерных сетей мкр Сарыарка, г.Кокшетау
120 000,0
Трансферты на развитие
11 636 592,2
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау

3 475 723,7
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
600 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу (7- көшесі, 8- көшесі, 9- көшесі)
707 150,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында 10- көш. жолдар салу
240 128,0
Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орынға арналған мектепке (бұрынғы №10 мектеп) №1 кіреберіс және №2 кіреберіс жолын реконструкциялау
700 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Уәлиханов көшесіне дейінгі М. Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
510 715,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында М. Ғабдуллин көшесіне шығумен, 1500 оқушыға арналған жалпы орта білім беру мектебіне кірме жолмен N.Nazarbaev даңғылы жолын салу
717 730,7
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
8 160 868,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция)
508 638,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.18 мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілері, абаттандыру және сметалық құжаттамасы бар) (I позиция-4 кіреберісті үй)
552 886,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.21Г және уч.24В мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілері, абаттандыру және сметалық құжаттамасы бар)
1 335 176,3
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.18 мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз, абаттандырусыз) (II позиция-5 кіреберісті үй)
229 027,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем ықшам ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (А позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
463 334,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем ықшам ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (Б позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
82 719,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 кез.) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
16 090,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
102 773,3
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
215 234,0
Көкшетау каласында көпфункционалды кешен салу
292 572,6
Көкшетау қ. су тазарту имараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қ. су тазарту имараттарын қайта жаңарту және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) Түзету

3 475 723,7
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
600 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау (улица 7, улица 8, улица 9)
707 150,0
Строительство дорог ул. 10 в мкр. Сарыарка в г.Кокшетау
240 128,0
Реконструкция дороги подъезд №1 и подъезд №2 к школе на 1500 мест обучающихся в микрорайоне Сары Арка (ранее школа №10) с устройством парковки в г. Кокшетау Акмолинской области
700 000,0
Реконструкция дороги ул. М.Габдуллина от ул. Акана Серэ до ул. Уалиханова в г. Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
510 715,0
Строительство дороги проспекта N.Nazarbaeva с выходом на ул.М.Габдуллина, с подъездом к средней общеобразовательной школе на 1500 обучающихся в г.Кокшетау Акмолинской области
717 730,7
Отдел строительства города Кокшетау
8 160 868,5
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) сев. мкр. Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
508 638,0
Строительство многоквартирных жилых домов с наружными инженерными сетями, благоустройством и сметной документацией, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр. Сарыарка уч. №18 (I позиция-4х подъездный дом)
552 886,0
Строительство многоквартирных жилых домов с наружными инженерными сетями, благоустройством и сметной документацией, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр.Сарыарка уч.21Г, уч. 24В (7 МЖД, сетями)
1 335 176,3
Строительство многоквартирных жилых домов, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр. Сарыарка уч. №18 (II позиция-5ти подъездный дом, без наружных инженерных сетей и благоустройства)
229 027,0
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А) (без наружных инженерных сетей)
463 334,3
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (позиция Б) (без наружных инженерных сетей)
82 719,9
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (поз. 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
16 090,6
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее мкр. Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
102 773,3
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в с. Красный Яр г. Кокшетау Акмолинской области
215 234,0
Строительство многофункционального комплекса в г. Кокшетау
292 572,6
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау" (ВОС) Корректировка.

1 236 608,1
Көкшетау қ. Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
286 986,2
Көкшетау қаласындағы күл үйіндісі тостағанының қойыртпақ өткізгіштерінің тарату жүйесін қайта жаңартуға және күл үйіндісі тостағанының бөгетінің денесін ұлғайту
255 665,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ж. Саин көшесі (ОблМАИ-дан ТК-8-5-ке дейін) бойынша 2Ду 500 мм-ден 2Ду 500 мм-ге дейін және одан әрі Домбыралы көшесі бойынша 2Ду 400 мм-ге (Ж. Саин көшесінен Шевченко көшесіне дейін) ТМ-1 жылу магистралін салу және реконструкциялау
128 257,5
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
122 013,0
АҚ-2 "Көкшетау Жылу" ШЖҚ МКК көзінде эмиссиялар мониторингінің автоматтандырылған жүйесін салу
344 994,0
Ақмола облысы бойынша "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамалары орталығы" республикалық қазыналық кәсіпорны филиалының мекен-жайы: Көкшетау қ. Шоқан Уәлиханов к-сі, 200 үй әкімшілік ғимаратын қайта жаңарту, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
14 305,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында 1500 орындық № 23 мектепке инженерлік желілер салу" (кадастрлық нөмірі: 01-174-014-2052
229 994,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында 1200 орындық балабақша мен мектепке 10кВ кабель желісін салу
7 854,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында 1500 орындық № 20 мектепке инженерлік желілер салу" жобасын іске асыру басталды (кадастрлық нөмірі: 01-174-014-2087)
393 477,6
Ақмола облыстық сотының фронт-офис ғимаратының құрылысы
50 000,0
Көкшетау қаласында Потанин көшесі – Байтұрсынов көшесі бойындағы (Жүнісов к. бұрышы ТК-24-тен Янко к. дейін) 500 мм 2Ду-ден 700 мм 2Ду-ға жалғастырғыш жылу магистралін салу және реконструкциялау"
46 391,2
Көкшетау қ., "Көкшетау Жылу" ШЖҚ МКК үшін "КВТК 100-150 су жылытатын тозаң көмір қазандығының БӨАжА дала деңгейі мен ТП АБЖ реконструкциялау
153 543,8
Уәлиханов және Быковский көшелерінің қиылысында көппәтерлі тұрғын үй кешенін салуға арналған электрмен жабдықтау желілері
992 325,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы №9 РК-2 ст. қазандық агрегатынан кейін орнатылған электр сүзгісін ауыстыруға
100 000,0
Бюджеттік кредиттер
1 914 694,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 914 694,9
Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының тұрғын үй құрылысын және (немесе) тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алуды қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдер
1 914 694,9

1 236 608,1
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в п. Станционный г. Кокшетау Акмолинской области
286 986,2
Реконструкция разводящий системы пульпопроводов чаши золоотвала и увеличение тела дамбы чаши золоотвала в г. Кокшетау
255 665,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 с 2ДУ 500 мм на 2ДУ 500 мм по ул. Ж.Саина (от ОблГАИ до ТК-8-5) и далее по ул. Домбыралы на 2ДУ 400 мм (от ул. Ж.Саина до ул. Шевченко) в г.Кокшетау Акмолинской области
128 257,5
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений г. Кокшетау п. Станционный
122 013,0
Строительство автоматизированной системы мониторинга эмиссий на источнике РК-2" ГКП на ПХВ "Кокшетау Жылу"
344 994,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию административного здания филиала Республиканского казенного предприятия "Центр судебных экспертиз Министерства юстиции Республики Казахстан" Институт судебных экспертиз по Акмолинской области, по адресу: г.Кокшетау ул.Шокана Уалиханова дом 200
14 305,6
Строительство инженерных сетей к школе № 23 на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (кадастровый номер: 01-174-014-2052)
229 994,6
Строительство кабельной линии 10кВ на детский сад и школу 1200 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области
7 854,1
Строительство инженерных сетей к школе № 20 на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (кадастровый номер: 01-174-014-2087
393 477,6
Строительство здания фронт- офиса Акмолинского областного суда
50 000,0
Строительство и реконструкция соединительной тепломагистрали по ул. Потанина - ул. Байтурсынова с 2Ду 500 мм на 2Ду 700 мм (от ТК-24 угол ул. Жунусова до ул. Янко)
46 391,2
Реконструкция АСУ ТП и полевого уровня КИПиА водогрейного пылеугольного котла КВТК 100-150" для ГКП на ПХВ "Кокшетау Жылу", г. Кокшетау
153 543,8
Сети электроснабжения для строительства МЖК на пересечении ул. Уалиханова и ул. Быковского
992 325,8
Замена электрофильтра установленного после котлоагрегата ст.№9 РК-2 Акмолинская область, г. Кокшетау
100 000,0
Бюджетные кредиты
1 914 694,9
в том числе:
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Кокшетау
1 914 694,9
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве
1 914 694,9