"Ақмола облысында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 3 сәуірдегі № А-3/178 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № А-11/626 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 3 сәуірдегі № А-3/178 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8906-03 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Ақмола облысында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесінің қосымшасында:
реттік нөмірі 2-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2.
Ақмола облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газета) ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру қызметі (Вn)
Шаршы сантиметр
Ақмола облысы

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 3 апреля 2025 года № А-3/178 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 ноября 2025 года № А-11/626
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики в Акмолинской области" от 3 апреля 2025 № А-3/178 года (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 8906-03) следующее изменение:
в приложении к методике определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики в Акмолинской области, утвержденной указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, изложить в новой редакции:
"
2.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Акмолинской области (Вn)
квадратный сантиметр
Акмолинская область

520
550
600
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов

520
550
600
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
Е. Рамазанов