Ақмола облысы акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуға арналған 2025 жылғы субсидиялар көлемін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № А-9/476 қаулысы
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы №180 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28188 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақмола облысы акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуға арналған 2025 жылғы субсидиялар көлемі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении объемов субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства Акмолинской области на 2025 год
Постановление акимата Акмолинской области от 5 сентября 2025 года № А-9/476
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года №180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8188), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства Акмолинской области на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы А.Әміренова
Ақмола облысы әкімдігінің
2025 жылғы 5 қыркүйектегі
№ А-9/476 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуға арналған 2025 жылғы субсидиялар көлемі
Субсидиялау түрі
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем
Субсидия сомасы, теңге
1.
Албырт балық түрлерін және оның будандарын өсіру кезінде пайдаланылатын азықтарды сатып алу шығыстарын өтеу бойынша субсидиялар
килограмм

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области А. Амренова
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 5 сентября 2025 года
№ А-9/476
Объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства Акмолинской области на 2025 год
Вид субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тенге
1
Субсидии по возмещению расходов за приобретение кормов, используемых при выращивании лососевых видов рыб и их гибридов
килограмм