Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/284 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 тамыздағы № А-8/429 қаулысы
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/284 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7263 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы М.Балпан
Ақмола облысы әкімдігінің
2025 жылғы 6 тамыздағы
№ А-8/429 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 21 маусымдағы
№ А-6/284 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Вячеслав су қоймасы:
Рекреациялық балық аулау аймағы Аршалы ауданының Арнасай және Михайловка ауылдарының арасында орналасқан, жалпы ұзындығы 71 километр шақырым болатын Вячеслав су қоймасының жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.
2. Шағалалы су қоймасы:
Рекреациялық балық аулау аймағы Зеренді ауданының аумағында орналасқан, жалпы ұзындығы 25 километр шақырым болатын Шағалалы су қоймасының жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.
3. Көпа көлі:
Рекреациялық балық аулау аймағы Көкшетау қаласының аумағында орналасқан, жалпы ұзындығы 15 километр шақырым болатын Көпа көлінің жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.
4. Сілеті су қоймасы:
Рекреациялық балық аулау аймағы Ақкөл және Ерейментау аудандарының аумағында орналасқан, жалпы ұзындығы 99 километр шақырым болатын Сілеті су қоймасының жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 21 июня 2019 года № А-6/284 "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 6 августа 2025 года № А-8/429
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области" от 21 июня 2019 года № А-6/284 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7263) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области М.Балпан
Приложение к постановлению акимата
Акмолинской области
от 6 августа 2025 года
№ А-8/429
Приложение к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 июня 2019 года
№ А-6/284
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области
1. Вячеславское водохранилище:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии Вячеславского водохранилища, расположенного между сҰлами Арнасай и Михайловка Аршалынского района, общей протяжҰнностью 71 километр.
2. Чаглинское водохранилище:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии Чаглинского водохранилища, расположенного в Зерендинском районе, общей протяжҰнностью 25 километров.
3. Озеро Копа:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии озера Копа, расположенного в городе Кокшетау, общей протяжҰнностью 15 километров.
4. Селетинское водохранилище:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии Селетинского водохранилища, расположенного на территории Аккольского и Ерейментауского районов, общей протяжҰнностью 99 километров.