"Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № А-7/316 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 1 тамыздағы № А-8/418 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № А-7/316 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2025 жылғы 1 тамыздағы
№ А-8/418 қаулысына
1-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 23 маусымдағы
№ А-7/316 қаулысымен
бекітілді

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 июня 2016 года № А-7/316 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 1 августа 2025 года № А-8/418
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области" от 23 июня 2016 года № А-7/316 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5480) следующие изменения:
нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Акмолинской области
Е. Рамазанов
Приложение 1
к постановлению акимата Акмолинской области
от 1 августа 2025 года № А-8/418
Утверждены
постановлением акимата
Акмолинской области
от 23 июня 2016 года № А-7/316

2. Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
Жылумен жабдықтау
Жылумен жабдықтау ұйымының атауы
Жылу энергиясының нормасы
(Гкал/м2)
Жылу
су
жылыту үшін тұтыну нормасы
(Гкал/м3)
Жылытылған суды тұтыну нормасы
(айына м3/адам)
Көкшетау қаласы
1.
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
0,02876

2. Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области
Теплоснабжение
Наименование теплоснабжающей организации
Норма тепловой энергии (Гкал/м2)
Норма расхода тепла на подогрев воды (Гкал/м3)
Норма потребления подогретой воды (м3/чел в месяц)
город Кокшетау
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
0,02876