Ақмола облысы Көкшетау және Қосшы қалаларының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № А-9/499 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Көкшетау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 8С-22-13 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4-1)-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 маусымдағы қорытындысы негізінде және Көкшетау, Қосшы қалалары халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қаласының Бірлік шағын ауданындағы атаусыз № 2 көшеге Камали Мырзахметов көшесі атауы берілсін.
2. Қосшы қаласының келесі атаусыз көшелеріне:
19-шағын ауданындағы № 20 көшеге Сағадат Нұрмағамбетов көшесі;
20-шағын ауданындағы атауы жоқ № 6 көшеге Нұрғиса Тілендиев көшесі;
Асыл түлік шағын ауданындағы № 2 көшеге Нұрғали Есмағамбетов көшесі атаулары берілсін.
3. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жүсіпов

О присвоении наименований улицам городов Кокшетау и Косшы Акмолинской области
Совместные постановление акимата Акмолинской области от 19 сентября 2025 года № А-9/499 и решение областного маслихата города Кокшетау Акмолинской области от 19 сентября 2025 года № 8С-22-13
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 июня 2025 года и с учетом мнения населения городов Кокшетау, Косшы, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице № 2 в микрорайоне Бирлик города Кокшетау наименование - улица Камали Мырзахметова.
2. Присвоить наименования следующим безымянным улицам города Косшы:
улице № 20 в 19 микрорайоне – улица Сағадат Нұрмағамбетов;
улице № 6 в 20 микрорайоне – улица Нұрғиса Тілендиев;
улице № 2 в микрорайоне Асыл тулик - улица Нұрғали Есмағамбетов.
3. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области Е. Рамазанов
Председатель Акмолинского
областного маслихата Б. Жусупов