2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Сулыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Сулыкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 515 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –59 975 мың теңге;
2) шығындар – 66 055,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 540,6 мың теңге.

О бюджете Сулыкольского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2024 года № 23-6.
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сулыкольского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 515 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 540 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 975 тысяч тенге;
2) затраты – 66 055,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -540,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540,6 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 540,6 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 05.08.2025 № 29-2 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-4 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2025 жылы берілетін субвенция көлемі 44 423 мың теңге сомасында белгіленсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.08.2025 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 22-4 "О районым бюджете на 2025-2027 годы".
3. Установить на 2025 год размеры субвенции в сумме 44 423 тысячи тенге.

4. 2025 жылға арналған бюджетке жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы - 65 мың теңге:
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға – 65 мың теңге.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықталған тәртіпте пайдаланылады.

4. Учесть в бюджете на 2025 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме - 65 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий, содержащихся за счет средств государственного бюджета - 65 тысяч тенге.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.