2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 867мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 332 мың теңге;
2) шығындар – 49 145 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 278 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 278 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Мастексайского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 25-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мастексайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 867 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 332 тысячи тенге;
2) затраты – 49 145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) – -1 278 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 278 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 278 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 04.12.2025 № 33-7 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

используемые остатки бюджетных средств – 1 278 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.12.2025 № 33-7 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Мастексайского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

3. 2025 жылға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 32 112 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

3. Учесть в бюджете Мастексайского сельского округа на 2025 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 32 112 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.