Қалғұты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 32/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына негізінде, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер -78054,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 29399,0 мың теңге;
шығындар - 78462,3 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) - - 408,3 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 408,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 408,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 408,3 мың теңге.

О бюджете Калгутинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 32/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Калгутинского сельского округа Курчумского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 78054,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29399,0 тысяч тенге;
2) затраты - 78462,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 408,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 408,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 408,3 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 408,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.11.2025 № 46/5-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 32/5-VIІI шешіміне
1 қосымша
Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2025 № 46/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение 1 к решению
Курчумского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 32/5-VІII
Бюджет Калгутинского сельского округа Курчумского района на 2025 год