"2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы"
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 26/1 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөген ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 459 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 35 449 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 24 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 43 886 мың теңге;
2) шығындар – 79 548 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 89 мың теңге.".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 22.07.2025 № 35/1 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Бөржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 120 426 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 80 574 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 110 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 700 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 34 042 мың теңге;
2) шығындар – 121 926 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 500 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 500 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 22.07.2025 № 35/1 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

"О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 26/1
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 459 тысяч тенге:
налоговые поступления – 35 449 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 886 тысяч тенге;
2) затраты – 79 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 89 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 22.07.2025 № 35/1 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2025-2027 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 426 тысяч тенге:
налоговые поступления – 80 574 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –5 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 042 тысяч тенге;
2) затраты – 121 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 500 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 22.07.2025 № 35/1 (вводится в действие с 01.01.2025).

11. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Б.Джумабеков
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы №26/1
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 21.01.2025 № 28/1 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Б.Джумабеков
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №26/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 21.01.2025 № 28/1 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
50
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
50
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы №26/1
шешіміне 3-қосымша
2027 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
50
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
50
3. Чисто бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 3 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №26/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2027 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование