"ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы Атырау өндірістік филиалының жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 1455 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 5-1) тармағына және 69-бабы 4-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Атырау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы Атырау өндірістік филиалына (101041017528) газ құбырын жүргізу үшін берілген жер пайдаланушылардан және меншік иелерінен жер учаскелерін алып қоймастан, Атырау қаласы, АМӨЗ аумағынан жалпы ұзындығы 214 метр жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Нсанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин

Об установлении публичного сервитута на земельный участок Атырауский производственный филиал акционерному обществу "КазТрансГаз Аймак"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 28 июня 2024 года № 1455
В соответствии с пунктом 5-1) статьи 18 и с подпунктом 3 пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут Атырауский производственный филиал акционерному обществу "КазТрансГаз Аймак" (101041017528) для прокладки газопровода с общей протяженностью 214 метра в черте города Атырау, район АНПЗ без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей со сроком на 49 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нсанбаеву С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кейкин Ш.