Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы әкімінің 2024 жылғы 7 сәуірдегі № 3 шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 24.09.2025 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 29-бабы, 1-тармағының 11) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген) белгіленген Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың Сыныптамасына, Атырау облысының Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының кезектен тыс мәжілісінің 2024 жылғы 6 сәуірдегі № 5 хаттамасына сәйкес Атырау облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып тағайындалсын және оған табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Атырауской области от 7 апреля 2024 года № 3. Утратило силу решением акима Атырауской области от 24 сентября 2025 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Атырауской области от 24.09.2025 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Классификацией чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, установленной приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32469 ), протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Атырауской области от 6 апреля 2024 года № 5 аким Атырауской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера на территории Атырауской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить курирующего заместителя акима Атырауской области и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов